Akrep Burcunun Kadınının Özellikleri

Gizemli ve derin bir güzellik, akrep burcunun kadınının özellikleri arasındadır. Kendilerine olan güvenleri hat safhadadır. Erkek olarak doğmamanın üzgünlüğünü yaşar pek çok akrep burcunun kadını. Aslında kadınlığın en çok yakıştığı burçlardan birisidir akrep burcu. Ve hiç bir akrep kadınında, kadınlık anlamında bir eksiklik te yoktur. Ama onlar, içten içe, daha fazla fırsat ve daha az kısıtlayıcılık adına erkek olarak dünyaya gelmeyi tercih edebilirlerdi. Zaten erkeklerin yapabildiği hemen her konuda başarılı ve söz sahibi olabilecek yapıya sahiptirler.

Karşısındakine hükmetme arzusu, akrep burcunun kadınının özellikleri arasındadır. Sanki hipnoz eden bir bakışa sahiptirler ve bu özellikleri sayesinde erkekleri kolayca etkileyebilirler. Akrep burcunun kadınları aşk ilişkilerinde son derece başarılıdırlar. Kendilerinden son derece emin olan tavırları ile, genellikle ilişkilerde ipleri ellerinde tutarlar. Üstün sezgi güçleri ile erkeklerin hemen her niyetlerini algılayabilirler. Sırf bu özellikleri ile bile, ilişkilere bir sıfır önde başlarlar.

Duygusal derinlik ve yoğunluk, akrep burcunun kadınının özellikleri içerisindedir. Genellikle duygularının kontrol altında tutarlar. Kontrollerini kaybettikleri zaman sa, duygusal derinlik ve yoğunluktan ne kastettiğimi çok iyi anlayabilirsiniz. Aşık olduklarında veya bir şeyi elde etmek istediklerinde aşırı derecede ihtiraslı olurlar. Kızdıklarında ve kızgınlıkları tahammül sınırlarını aştığında öfke patlaması yaşarlar. Bu tür durumlarda intikam almak, hesap sormak, ceza vermek gibi savaşçı tarafları da açığa çıkabilir ve savaşırken acımasız da olabilirler.

Akrep burcunun kadınları aşık olduklarında, son derece sadık olurlar. Her şeylerini eşlerine göre planlayıp düzenleyebilirler. Eşlerini memnun etmek için gereken çabayı gösterirler. Tabi ki bunu gerçek manada aşık olduklarında yaparlar. Sosyal ilişkilerde çok seçici davranırlar. Kendilerince basit insanlarla arkadaşlık etmezler. Derin düşünen, güçlü ve gerçekten dürüstü olan kişileri kendilerine dost olarak kabul ederler ve dostlukları çok uzun ömürlü olur.

66345 Okunma